Відтепер нова хмарна платформа – Microsoft Azure у портфелі CSP каналу продажів MONT Ukraine!

01.10.2016 Роздрукувати новину

Шановні партнери!

Компанія MONT Ukraine оголошує про розширення портфеля CSP каналу продажів новою хмарною платформою, що активно розвивається – Microsoft Azure. Відтепер, у партнерів з’явилася можливість пропонувати своїм клієнтам користуватися послугами даної платформи на основі помісячного плану.

Microsoft Azure – це вдосконалений набір інтегрованих хмарних сервісів для аналізу і обчислень, роботи з базами даних, мобільних рішень, роботи в мережі, зберігання даних і веб-технологій.  Microsoft Azure поєднала у собі збалансований набір інструментів для швидкої, ефективної та оптимізованої  праці.

Завдяки Azure, розробники та IT-спеціалісти зможуть реалізувати будь-які проекти. Інтегровані інструменти, вбудовані шаблони та керовані служби Microsoft Azure полегшують і прискорюють створення корпоративних, мобільних та веб-додатків, а також додатків для Інтернету речей (IoT).

Microsoft Azure підтримує найбільшу лінійку операційних систем, мов програмування, платформ, інструментів, баз даних та пристроїв. Запускайте контейнери Linux з інтеграцією Docker, створюйте додатки на базі JavaScript, Python, .NET, PHP, Java і Node.js, розробляйте серверні рішення для пристроїв під управлінням iOS, Android і Windows. Хмарна служба Azure підтримує технології, яким довіряють мільйони розробників та ІТ-фахівців.

 

Якщо у Вас виникнуть питання, щодо Microsoft Azure, напишіть нам:

AUlyanov@mont.com

Служба підтримки
Виникли питання?