Припинення продажу ліцензій Veeam за кількістю сокетів у 2022 році

09.11.2021 Роздрукувати новину

Мета компанії Veeam® — забезпечити клієнтам сучасний захист даних, який є простим, гнучким, надійним і ефективним. Захист даних від Veeam надається за зручною ліцензією та підходить для зростаючої кількості робочих навантажень: хмара, віртуальні машини, фізичні сервери, мережеві сховища та багато іншого. Тому компанія запустила Універсальне ліцензування Veeam (Veeam Universal License, VUL) у 2019 р., щоб вийти на новий етап підтримки для різних типів хмар. Отримані результати перевершили очікування.

Щоб продовжити ефективно вирішувати завдання, 1 липня 2022 р. Veeam припинить продаж безстрокових ліцензій за кількістю сокетів як новим, так і існуючим користувачам усіх редакцій рішень Veeam Backup & Replication™, Veeam Availability Suite™, Veeam Backup Essentials™ и Veeam ONE™.

 

Для існуючих замовників, які мають ліцензії за кількістю сокетів для Veeam Backup&Replication, Veeam Availability Suite, Veeam Backup Essentials та Veeam ONE

Для нових замовників

 

Придбання VUL

Перейти на VUL

Продовжити VUL

Придбання сокетов

Придбання VUL

Придбання сокетов

До 30 червня 2022 г.

+

+1

+2

+

+

+2

З 1 червня 2022 г.

+

+1

+

-

+

-

Примітка. Сокети підходять лише для віртуальних машин VMware та Hyper-V. У середовищі з ліцензіями на основі сокетів та VUL, другий варіант можна використовувати для всіх інших цілей. З 1 липня 2022 р. у разі, якщо вам потрібні додаткові ліцензії на резервне копіювання віртуальних машин VMware та Hyper-V, міграція на VUL необхідна.

¹ Перехід з Veeam ONE здійснюється на ліцензію Veeam Availability Suite VUL, з усіх інших продуктів — на відповідні варіанти ліцензії VUL.

² Нові замовники можуть придбати ліцензії за кількістю сокетів для рішень Veeam Availability Suite і Veeam Backup & Replication виключно редакції ENT+, для рішень Veeam Backup Essentials та Veeam ONE — будь-якої редакції з підтримкою рівня Production. Існуючі замовники можуть купувати додаткові сокети для поточних редакцій та рівня підтримки.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сторінці порталу ProPartner.

Служба підтримки
Виникли питання?