Група компаній MONT почала свою діяльність в 1991 році і в даний час є одним з найбільших дистриб'юторів програмного забезпечення. Дилерська мережа MONT налічує більше 5000 організацій і охоплює всю територію Росії та країн СНД, включаючи Азербайджан, Вірменію, Білорусь, Грузію, Киргизію, Казахстан, Україна і Монголію.

В даний час відкриті і ведуть активну діяльність 15 філій та 28 торгових представництв компанії. Список міст, де працює MONT, постійно розширюється, що свідчить про стабільне і динамічне зростання компанії. Така стратегія просування в регіони забезпечує можливість більш тісного та ефективного співробітництва з партнерами, дозволяє виконувати замовлення найбільш якісно і в найкоротші терміни. Головний офіс Групи компаній MONT знаходиться в Москві і забезпечує однаково високий рівень сервісу з усіх офісів у всіх регіонах.

MONT є авторизованим дистриб'ютором продуктів і рішень таких найбільших постачальників ПЗ, як Aastra, ABBYY, Adobe Systems, Agnitum, Alladin RD, Asсon, Autodesk, CA Technologies, Check Point, Commvault, Corel Corporation, Dr. Web, Embarcadero Technologies, Entensys, ESET, Famatech, Fast Reports, Foxit, GFI, IBM, Ideco, Jabra, Kaspersky Lab, Kerio Technologies, McAfee, Microsoft, MicroWorld, NetWrix, Novosoft, Panda Security, Paragon, Plantronics, Polycom, PROMT, Red Hat, SAP (BI), SmartSoft, Snom, Symantec, Trend Micro, Veeam, VMware.

За запитом MONT здійснює поставки ПО самого широкого спектра постачальників, що не увійшли в вищенаведений список.

Статус авторизованого дистриб'ютора є вагомою конкурентною перевагою для дилерів MONT, забезпечує партнерам можливість роботи за оптимальними цінами тільки справжніх і актуальних продуктів і рішень гарантованої якості безпосередньо від виробника, дозволяє оперативно реагувати на запити ринку.

У 2010 р за підсумками міжнародного конкурсу партнерських ІТ-рішень Microsoft компанія MONT визнана переможцем у номінації «Дистрибутор року» по регіону Центральна та Східна Європа за інноваційний підхід до ведення бізнесу і пошук нових можливостей для розвитку каналу продажів.​

Служба підтримки
Виникли питання?