​Компанія MONT надає інформацію, товари та послуги на порталі mont.com (далі – «Портал MONT») відповідно до таких умов та положень (далі – «Умови»).

Будь ласка уважно ознайомтеся з даними умовами до початку використання порталу. Якщо ви не згодні з цими умовами, будь ласка, не користуйтеся Порталом MONT.

«Ви» або «ваше» означає особисто вас (тобто особа, яка читає і приймає на себе зобов'язання згідно з даними умовами), а якщо ви працюєте з Порталом MONT від імені корпорації або іншої юридичної особи (включаючи, серед іншого, акціонерні товариства, товариства з обмеженою відповідальністю або партнерства з обмеженою відповідальністю) – спільно вас і ту корпорацію або іншу юридичну особу, від чийого імені ви працюєте з Порталом MONT.

 1. Якщо ви користуєтеся Порталом MONT від імені юридичної особи, ви ручається, що маєте повноваження приймати такі положення і умови від імені цієї юридичної особи. Також, ви визнаєте, що ви досягли 18. Особи, які не досягли повноліття, не можуть користуватися Порталом MONT.

 2. Ви погоджуєтесь вимагати від усіх своїх співробітників прийняти на себе зобов'язання за даними положеннями і умовами та погоджуєтеся нести відповідальність за дії і упущення своїх співробітників, пов'язані з Порталом MONT, включаючи всі порушення Умов. Ви погоджуєтеся, що всі ваші співробітники несуть відповідальність за конфіденційність будь-якого пароля, яким вони користуються для отримання доступу до Порталу MONT, і ви погоджуєтесь не дозволяти жодному працівнику передавати пароль або ім'я користувача, будь-яким способом передавати право використання або доступу до цього Порталу іншим співробітникам або інший третій стороні. Якщо ваш співробітник звільняється або ви хочете обмежити доступ співробітника до Порталу MONT, ви несете відповідальність за будь-які подібні зміни.

 3. Якщо Ви хочете використовувати Портал MONT, вам необхідно повністю і беззастережно прийняти всі положення даних Правил. Ви ручається і гарантуєте, що будь-яка інформація, яку ви надаєте в зв'язку з використанням Порталу MONT, є і буде правдивою, точною і повною, і що ви будете стежити за подібною інформацією і регулярно її оновлювати. Ви погоджуєтеся, що, якщо будь-яка надана вами інформація є або стає неправильною, застарілої або неповної, компанія MONT має право позбавити вас права використання Порталу.

 4. Для використання Порталу MONT ви зобов'язані зареєструватися на Порталі за адресою http://www.mont.com, надавши нам повну і достовірну інформацію про себе. Від вас можуть зажадати укласти договір з компанією MONT для отримання доступу до певних частин даного Порталу. Ви погоджуєтесь не використовувати ім'я користувача (або адресу електронної пошти), яке вже використовується іншою особою.

  Дані авторизації (логін і пароль), одержувані Вами при використанні Порталу MONT, призначені тільки для вашого особистого використання і не призначені для будь-яких інших осіб. Ви несете відповідальність за конфіденційність будь-якого пароля, яким ви користуєтеся для отримання доступу до Порталу MONT, і погоджуєтесь не передавати свій пароль або логін третій стороні.
  Ви несете повну відповідальність за будь-який обмін даними з Порталом MONT, який має місце в зв'язку з вашим паролем або логіном. Ви погоджуєтеся негайно повідомляти компанію MONT про будь-якому неправомірному використанні вашого пароля або логіна або будь-якому іншому порушенні конфіденційності, пов'язаних з вашим обліковим записом або Порталом MONT. Компанія MONT не несе відповідальність за будь-які втрати або збитки, понесені у зв'язку з вашим порушенням вищевказаних зобов'язань.


 5. Ви погоджуєтеся з тим, що інформація, яку Компанія MONT збирає, зберігає і обробляє, включає в себе контактні дані, дані про організацію та платіжні реквізити, що вводяться вами при реєстрації на Порталі MONT, в особистому кабінеті Порталу MONT, при реєстрації на заходи MONT або отримані нами від третіх осіб. Компанія MONT не збирає інформацію, яку чинне законодавство забороняє збирати. 

  При реєстрації на Порталі ми просимо вас заповнити реєстраційну форму та вказати в ній деякі ваші персональні дані. Ми використовуємо цю інформацію для подальшого зв'язку з вами. 

  Метою збору персональних даних є надання вам послуг, які ви запросили за допомогою Порталу. 

  Компанія MONT не надає персональні дані третім особам без дозволу їх власника, за винятком таких випадків:
  • Після отримання згоди власника Персональних даних, на відповідні дії з цими даними;

  • При необхідності передачі таких даних для виконання вашого замовлення або запиту;


   Якщо це буде потрібно для дотримання діючих законів, виконання запитів і вимог судових, правоохоронних та інших державних органів.  

 6. Ви погоджуєтеся з тим, що компанія MONT буде направляти вам інформацію про продукти, послуги, спеціальні пропозиції та акції, що надаються компанією MONT і її партнерами.

 7. Портал, товари і послуги, надані на Порталі MONTі інформація, програмне забезпечення, документи і графіка на Порталі MONT можуть включати в себе технічні неточності, помилки або недоробки. Дана інформація може змінюватися. Компанія MONT і / або постачальники мають право удосконалювати і / або змінювати зазначені дані на Порталі в будь-який момент.

 8. Посилання на Порталі MONT дозволять вам вийти з Порталу MONT. Компанія MONT не контролює веб-сайти, на які даються посилання і не несе відповідальність за вміст будь-яких веб-сайтів, на які робляться посилання або будь-які зміни та оновлення таких веб-сайтів. Компанія MONT надає вам дані посилання тільки для зручності.

 9. При використанні Порталу MONT ви повинні дотримуватися усіх законів, норм і вимог. Ви погоджуєтеся:

  • Не використовувати Портал MONT для шахрайських або незаконних цілей.

  • Не збирати або особисто отримувати інформацію особистого характеру від інших користувачів Порталу MONT.

  • Не видавати себе за будь-яку особу або компанію, включаючи будь-якого представника компанії MONT; необгрунтовано стверджувати про свій зв'язок з будь-якою особою або компанією.

  • Не втручатися в або порушувати діяльність Порталу або серверів і мереж, які використовуються для доступу до Порталу, або порушувати будь-які вимоги, процедури, принципи або норми таких мереж.

  • Не відтворювати, копіювати, продавати, перепродувати або іншим способом використовувати в комерційних цілях будь-яку частину Порталу.

  • Не модифікувати, адаптувати, перекладати, проводити інженерний аналіз, декомпілювати або розбирати будь-яку частину даного Порталу (включаючи будь-який зміст, Програмне забезпечення та інші матеріали даного Порталу), за винятком випадків, безпосередньо дозволених законодавством.

  • Не використовувати роботів, павуків, додатків для пошуку по Порталу / вилучення або інших програмних або ручних засобів для вилучення, індексування, пошуку і збору даних.

 10. На додаток до положень даних Умов, на будь-які акції (далі - «Акції»), що проводяться за допомогою Веб-сайту, можуть поширюватися особливі правила, які не входять до складу Умов. За участю в будь-якій подібній Акції на вас будуть поширюватися дані правила, які можуть відрізнятися від викладених тут умов і положень. Компанія MONT настійно рекомендує вам вивчити всі особливі правила, які застосовуються до певної Акції.

 11. Ви погоджуєтеся, що компанія MONT може на свій власний розсуд в будь-який, по будь-якої причині або без причин припинити ваш доступ до Порталу і будь-яким обліковим записам, які можуть у вас бути в зв'язку з даними Порталу, включаючи випадки, в яких компанія MONT вважає, що ви порушили ці Умови. При такому припинення доступу ви негайно втрачаєте право на використання Порталу. Ви погоджуєтеся, що будь-яке припинення вашого доступу або використання Порталу MONT може здійснюватися без попереднього повідомлення, і що компанія MONT може негайно деактивувати або видалити ваш пароль і логін, а також всю пов'язану з ними інформацію і файли і / або обмежити будь-який подальший доступ до такої інформації або файлів. Ви погоджуєтеся, що компанія MONT і її співробітники не мають ніяких зобов'язань ні перед вами, ні перед третіми сторонами за припинення вашого доступу до Порталу або будь-якої інформації і файлів, і вони не зобов'язані надавати вам подібну інформацію або файли після припинення доступу.
Служба підтримки
Виникли питання?