Віртуальне резервне копіювання для підприємств стало ще краще!

28.01.2014 Роздрукувати новину

Компанія Symantec з радістю повідомляє про вихід нової версії NetBackup 7.6 - рішення корпоративного класу для резервного копіювання і відновлення даних у фізичних і віртуальних середовищах.

На сьогоднішній день це, мабуть, найбільш ретельно протестований і очікуваний випуск системи резервного копіювання. Основною перевагою NetBackup 7.6 є підтримка провідних рішень VMware для захисту навіть найскладніших і великих середовищ.

Крім того, це ПО відразу ж доступно і на пристрої NetBackup. Таким чином, клієнтам, які використовують пристрої Symantec, не потрібно чекати виходу окремої версії.

Додаткові переваги:

  • NetBackup Instant Recovery for VMware® забезпечує відновлення в 400 разів швидше - відновлення віртуальної машини можливо безпосередньо з резервної копії.
  • NetBackup Accelerator for VMware дозволяє назавжди відмовитися від створення повних резервних копій - здійснюється резервне копіювання тільки змін з подальшою інтеграцією з попередніми резервними копіями. Таким чином, формується образ повної резервної копії для швидкого відновлення.
  • NetBackup Replication Director for VMware забезпечує захист 300 віртуальних машин за 300 секунд - NetBackup з технологією миттєвих копій NetApp® забезпечує ефективне узгодження, каталогізацію і реплікацію миттєвих копій віртуальних машин.
Служба підтримки
Виникли питання?