Пропозиція переходу на Office 365 по програмам Open

03.02.2015 Роздрукувати новину

Шановні партнери!

З 1 березня 2015 року клієнтам програм OV і OVS стане доступна можливість переходу з локальної версії Office на Office 365 в річницю угоди.

Необхідні дії:

Передайте цю інформацію зацікавленим співробітникам організацій, які відповідають за продаж або управління ліцензіями Office 365 в рамках програм Open. Також рекомендується передати цю інформацію торговим посередникам.

Докладна інформація та призначення Корпорація Майкрософт надає клієнтам, які беруть участь в програмах Open Value та Open Value Subscription, можливість переходу з локальних версій Office на Office 365 протягом терміну дії поточної угоди за річним замовленням. Вимоги та критерії участі описані нижче.

Зміни даного випуску

 • Переходи за підпискою з локальної версії Office на Office 365 доступні в дату річниці угод Open Value і Open Value Subscription для корпоративних клієнтів та клієнтів, що є державними організаціями. (Це зміна не стосується програм OVS-ES).

Критерії для участі

 • Перехід на хмарну версію протягом терміну дії угоди за замовленням в річницю доступний тільки клієнтам Open Value, які зараз мають ліцензії Office і покриття SA в рамках діючої угоди.
 • Клієнт, що бере участь в програмі Open Value Subscription і має ліцензії Office зі знижкою UTD першого року, не може здійснити перехід на Office 365 в другий рік. Клієнту необхідно замовити річну ліцензію на локальні версії Office за повною ціною, після чого він зможе здійснювати перехід на третьому році.
 • Ціновий захист не застосовується до першого придбання Office 365, який був в рамках переходу від локальних версій Office. Розцінки на Office 365 будуть встановлюватися відповідно до прейскуранта на дату придбання Office 365.
 • Клієнти, які здійснюють щорічні платежі за зобов'язанням для локальних версій Office, зможуть відновити зобов'язання Office шляхом зміни номера SKU локальної версії Office з поновленням на підписку Office 365 за річними замовленнями. Клієнтам, які здійснили передплату SA за діючою угодою, недоступна можливість переходу з локальної версії Office на Office 365.
 • Перехід з локальної версії Office на Office 365 скасовує дію покриття Software Assurance. Після переходу на хмарні продукти клієнти Open Value не зможуть перейти назад на використання Office тільки з SA.
 • Клієнтам більше не знадобиться замовляти і оплачувати номера SKU локальних версій Office по новому або наступним річним замовленням. Системи розміщення замовлень Майкрософт будуть приймати річні замовлення з заміною номера SKU локальних версій Office на номер SKU підписки на Office 365.

Вимоги:

 • План на локальні версії Office за повною ціною повинен бути замовлений у попередній рік, і для нього повинен бути вибраний варіант оплати - щорічне виставлення рахунків.
 • Допускається поновлення рівного або більшого числа робочих місць в порівнянні з кількістю місць локального продукту Office.

 

Доступні додатки для переходу від локальних продуктів на Office 365.

Перехід з Office професійний плюс (для корпоративних і державних клієнтів) на:

 • Office 365 Pro Plus (для клієнтів, що замовляють номери SKU Enterprise або SKU Platform);
 • Office 365 (план E3) (для клієнтів, що замовляють номери SKU Enterprise);
 • Office 365 (план E4) (для клієнтів, що замовляють номери SKU Enterprise).

Стосується програм: Open та Open Value

Ціннісна пропозиція

Варіанти переходу забезпечать більш швидке зростання доходів і підвищать рівень задоволеності клієнтів та партнерів за рахунок надання клієнтам програм Open License, Open Value і Open Value Subscription можливості оновлювати пропозиції Office 365 з появою нових планів або зміни їх потреб.

 

Служба підтримки
Виникли питання?