Commvault в п'ятий раз поспіль став лідером в області резервного копіювання за версією Gartner

16.07.2015 Роздрукувати новину

Шановні партнери!

Commvault вп'яте очолив квадрант Лідерів Магічного Квадранта Gartner виробників програмного забезпечення в галузі резервного копіювання та інтегрованих рішень для захисту даних в 2015 році.

Gartner вважає єдину платформу управління даними ключовою перевагою Commvault. У звіті за 2015 рік Gartner також відзначає нову систему ліцензування у вигляді пакетів рішень - solution sets, що полегшує вибір і робить більш доступним за вартістю програмне забезпечення для резервного копіювання і управління віртуальними машинами, захисту даних на кінцевих пристроях та архівування електронної пошти.

«Хто сказав, що ми лідери? Gartner!» – Зазначає Роберт Хаммер (N. Robert Hammer), голова ради директорів, президент і генеральний директор Commvault. – «Commvault утримує позицію Лідера в Магічному Квадранті Gartner п'ятий рік поспіль. Це найкраще підтвердження того, що ми постійно працюємо над впровадженням інновацій і піклуємося про потреби наших клієнтів. Ми продовжуємо розвивати програмне забезпечення, щоб надавати клієнтам і партнерам рішення наступного покоління в галузі захисту даних. У жорсткому конкурентному середовищі, де присутні як великі гравці, так і новачки, Commvault залишається на передньому краї інновацій. Наш особливий підхід до управління інформацією і захист даних дозволяє нам залишатися в авангарді індустрії».

Служба підтримки
Виникли питання?