MONT пропонує партнерам Microsoft Office 365 з щомісячною оплатою

16.07.2015 Роздрукувати новину

Шановні партнери!

Компанія MONT підписала з корпорацією Microsoft угоду Cloud Service Provider Tier II (CSP). Даний контракт дозволить партнерам MONT продавати Office 365 кінцевим клієнтам або надавати послуги на його основі на умовах помісячної оплати за фактичне використання. Контракт дозволяє брати участь у цій програмі всім партнерам з України, Грузії та країн СНД.

В рамках угоди CSP Tier II компанія MONT отримала ексклюзивне право надання хмарних продуктів Microsoft на умовах щомісячної оплати за фактичне використання. Це дає клієнтам можливість змінювати склад сервісів у відповідності зі своїми потребами практично щодня. Принциповою умовою контракту є можливість роботи MONT тільки через партнерську мережу. Відповідно до умов угоди CSP партнер може не тільки перепродати хмарні продукти як є, але і створювати на їх основі власні ІТ-сервіси, наприклад, корпоративна пошта, внутрішній портал і т.і.

Дана схема розповсюдження буде цікава більшій частині компаній ІТ- та телекомунікаційного ринку: реселерам, сервіс- і хостинг-провайдерам, ІТ-аутсорсинговим компаніям, телеком-провайдерам і системним інтеграторам.

Для реалізації описаних можливостей компанія MONT розробила і запровадила в експлуатацію багатофункціональну систему автоматизації: MONT Cloud Distribution Platform (MCD Platform), яка дозволяє партнерам:

  • створювати для кінцевих клієнтів вітрину хмарних сервісів у власному домені і дизайні або отримувати необхідний для своєї вітрини контент через програмні інтерфейси;
  • відстежувати історію взаємодії з клієнтами, стан їх особових рахунків та активації хмарних продуктів, своєчасно інформувати клієнтів і підтримувати актуальні посилання на технічне управління хмарними продуктами;
  • використовувати при роботі з клієнтами різні режими і форми оплати, в тому числі післяплата, депозит та т.і.;
  • вести автоматизований облік всіх нарахувань і розрахунків з компанією MONT;
  • забезпечувати замовникам першу лінію технічної підтримки силами дистриб'ютора MONT.

В асортименті доступні як розширений тариф Office 365 для бізнесу, так і тарифи, які включають в себе тільки настільний Office або окремі продукти (Exchange Online, SharePoint Online та ін.).

Почати роботу в MCD дуже просто: партнерові необхідно підписати додаткову угоду до ліцензійного договору з дистриб'ютором MONT і отримати реєстраційні дані для доступу.

Служба підтримки
Виникли питання?