Портфоліо компанії Veritas

20.07.2015 Роздрукувати новину

Шановні партнери!

Veritas Technologies Corporation - нова незалежна компанія, що з'явилася в результаті поділу корпорації Symantec на дві частини.

Ключові рішення Veritas:

Veritas Backup Exec 15 забезпечує захист всієї інфраструктури на основі одного ефективного, гнучкого і зручного рішення для резервного копіювання і відновлення на будь-якій платформі - віртуальної, фізичної або хмарної. Розширені можливості інтеграції з останніми випусками VMware і Hyper-V забезпечують швидке і ефективне відновлення. Відновлення віртуальних машин, додатків, баз даних, файлів, папок та окремих об'єктів додатків виконується за лічені хвилини.

Veritas NetBackup 7.7 зменшує непомірну складність процесів забезпечення безпеки даних підприємства, допомагає впоратися зі стрімким зростанням обсягу даних у центрах обробки даних, а також підвищує гнучкість середовища для перетворення ІТ з традиційного центру витрат в сервіс-орієнтованої засіб для розширення можливостей бізнесу. NetBackup 7.7 надає поліпшену інтеграцію і підтримку останніх версій рішень компаній Vmware і Microsoft, підтримку гібридних хмар з інтеграцією з Amazon Web Services, Google Nearline та ін.

Veritas Enterprise Vault 11 є галузевим лідером в області інтегрованих рішень для архівації. Він забезпечує зберігання, управління і пошук неструктурованої інформації для підприємств. Будучи найбільш поширеним корпоративним рішенням для архівації, Enterprise Vault допомагає клієнтам в усуненні дублювання даних з метою зниження витрат, в надійному видаленні і ефективному пошуку інформації.

Veritas InfoScale забезпечує управління якістю послуг зберігання на рівні додатків і підвищення ефективності зберігання даних, високу готовність і продуктивність в різних операційних системах, віртуальних середовищах і на різному устаткуванні зберігання. InfoScale доступний за новою більш зручною моделлю ліцензування.

Veritas Data Insight допомагає організаціям посилити контроль за неструктурованими даними завдяки корисній аналітичній інформації про їх належність, використанні та управлінні доступом. Функції створення звітів, аналізу та візуалізації даних, доступні в Data Insight, допомагають оптимізувати ефективність і знизити витрати на всіх етапах життєвого циклу даних, а також посилити захист конфіденційних даних і дотримання офіційних вимог.

Veritas Information Map - хмарне рішення надає наочне уявлення неструктурованих даних у системі компанії. Information Map легко збирає метадані з Veritas NetBackup™, зберігає дані в хмарі, і представляє ці дані в зручному, візуальному вигляді, надає інструменти, які допомагають виявити вузькі місця і оцінити можливі ризики.

Veritas Resiliency Platform пропонує уніфікований підхід до забезпечення безперебійної роботи ІТ-послуг в різних фізичних і віртуальних системах, що працюють в загальнодоступних, приватних і гібридних хмарних середовищах. Отримаєте повне уявлення про глобальні ІТ-послуги, підвищіть передбачуваність дотримання вимог угод про рівень обслуговування і плану забезпечення безперебійної роботи бізнесу, при цьому зберігши можливість вибору платформи і простоту обслуговування.

 

Для отримання більш детальної інформації про рішення зверніться за адресою veritas@mont.com

 

Служба підтримки
Виникли питання?