Commvault і Cisco запустили рішення для спрощеного резервного копіювання, відновлення та архівування даних

13.07.2016 Роздрукувати новину

Commvault (NASDAQ: CVLT), глобальний лідер у захисті корпоративних даних і управління інформацією, в союзі зі своїм партнером Cisco представляє спільну архітектуру в Cisco HyperFlex. Цей продукт дає замовникам доступне, оптимізоване і перевірене рішення для спрощеного захисту та відновлення даних за допомогою програмного забезпечення Commvault, розгорнутого на інтегрованій інфраструктурі Cisco Unified Computing System™ (Cisco UCS).

Обсяг даних зростає з року в рік, разом з ним ростуть вимоги до їх захисту та умов зберігання. У зв'язку з цим стає невигідно й неефективно формувати інфраструктуру управління інформацією з набору пристроїв і програмного забезпечення, кожне з яких виконує тільки одну функцію. Зараз замовники все частіше роблять вибір на користь багатофункціональних рішень, зібраних на єдиній платформі, яку можна добудовувати і масштабувати під свої завдання.

За допомогою нової архітектури на базі Cisco HyperFlex, організації можуть отримати універсальне рішення для резервного копіювання, відновлення та архівування даних, яка знижує операційні витрати і дозволяє гнучко масштабувати інфраструктуру від терабайт до петабайт. Крім того, Commvault підтримує більше 20 хмарних платформ зберігання і апаратних середовищ, а значить дозволяє позбутися залежності від конкретних постачальників апаратних і хмарних рішень.

«Commvault шостий рік поспіль стає лідером в області резервного копіювання і відновлення даних для дата-центрів за версією Gartner. А тому ми добре знаємо проблеми, з якими стикається ринок», - говорить Ральф Німмергут (Ralph Nimergood), віце-президент Commvault з глобальних альянсів. - «Для нас честь працювати над цими проблемами разом з Cisco. Нове спільне рішення дозволить спростити розгортання архітектури захисту даних, знизити витрати на придбання зайвих апаратних засобів і значно скоротити час на впровадження рішень потрібного масштабу».

«У нас значний успішний досвід використання програмного забезпечення Commvault в комбінації з Cisco UCS і інфраструктурою Nimble для перетворення наших даних в стратегічний актив», - каже Матлуб Хуссейн (Matloob Hussain), інфраструктурний інженер Xentrall ICT Services. - «З часів початкового релізу, ми оновили Commvault Data Platform до 11-ої версії, що значно зменшило період резервного копіювання. При цьому час запиту до архіву по всьому нашому середовищу у нас тепер тримається на одному рівні з часом звернення до неархівованих файлів».

Commvault підтримує Cisco HyperFlex

На додаток до запуску спільної архітектури Commvault і Cisco, Commvault анонсував сумісність з Cisco HyperFlex - гіпер-конвергованої системи, що з'єднує обчислення, зберігання і мережеві можливості в легку у використанні платформу, побудовану на базі Cisco UCS інфраструктури. Тепер Commvault надає захист даних і відновлення робочих навантажень і програм, які потребують фізичних, віртуалізованих і хмарних інфраструктурах на Cisco HyperFlex.

Завдяки цій інтеграції клієнти отримують наступні переваги:

  • Підвищена автоматизація. Commvault виявляє і класифікує нові віртуальні машини, і застосовує до них відповідні правила резервного копіювання. Commvault також може автоматично визначати простоюють віртуальні машини і безпечно архівувати їх, вивільняючи виробничі ресурси. Вбудований двигун робочих потоків дає додаткову автоматизацію, що налаштовується адміністратором.
  • Масштабування. Commvault автоматично розподіляє навантаження на множинні сервера резервного копіювання, надаючи можливість горизонтального масштабування для зростаючих дата-центрів. Наскрізна дедуплікація може значно зменшити мережевий трафік і розміри сховища, так що ваші керовані дані залишаються компактними та ефективними.
  • Спеціалізована підтримка віртуальних машин. При інтеграції Commvault з VMware API, власники сховищ можуть уникнути інсталяції агентів в кожну з віртуальних машин, зменшуючи тим самим накладні витрати. Завдяки наборам правил резервного копіювання, які можуть бути виставлені на основі VMware метаданих і snap-in для VMSphere, складність управління знижується. Опції відновлення всієї віртуальної машини або окремих файлів зберігають час і надають гнучкі можливості, які відповідають вашим унікальним потребам.

Commvault допомагає клієнтам, які користуються Cisco UCS, захистити дані в тому числі за допомогою широкої підтримки різних корпоративних додатків. Ці інтеграції надають резервне копіювання з урахуванням програми та відновлення, яке більш просте і безпечне, тому що воно автоматизовано і стандартизовано, позбавляючи від сценаріїв і ручних процесів. Для основних масивів зберігання з апаратними можливостями миттєвих знімків, таких як в конвергованих інфраструктурних стеках Cisco, технологія Commvault IntelliSnap може бути вигідно використана для прискорення резервного копіювання і відновлення, так що клієнти мають правильний захист для кожної програми, з подальшим переміщенням даних в Cisco HyperFlex і UCS для зберігання.

Додаткова інформація та повна копія доповіді «Магічний Квадрант в області бекапа і відновлення даних для дата-центрів».

Про Commvault Data Platform і портфелі рішень

Одинадцята версія портфеля рішень від Commvault допомагає клієнтам «активувати» їх дані шляхом переходу від застарілих методів керування даними до сучасного середовища, що дозволить зробити інвестиції в нові технології більш вигідними. Портфель рішень Commvault складається з продуктів, що займають лідируючі місця в таких областях як захист даних і відновлення, хмарні інфраструктури, віртуалізація, архівування, мобільний доступ і організація спільної роботи з даними. Продукти відповідають ринковим трендам, що розвиваються. Commvault Data Platform відкрита, стандартизована і допомагає клієнтам отримати максимальну віддачу від використання даних, поліпшити IT-операції і розвивати інновації використовуючи засоби сторонньої розробки.

Про Commvault

Компанія Commvault розвиває рішення Singular Information Management® для високопродуктивного захисту даних, універсального доступу і спрощеного управління інформацією в складних мережах зберігання даних. Унікальна архітектура з єдиною платформою надає компаніям контроль над постійно зростаючими обсягами даних, витратами і ризиками. Всі програмні продукти з пакета Commvault Simpana® повністю інтегровані між собою і, використовуючи загальний програмний код і загальний набір функцій, забезпечують можливості захисту даних, архівування, реплікації, пошуку і управління ресурсами. Все більше компаній сьогодні вибирають безпрецедентно високу ефективність, продуктивність, надійність і контроль, які здатна забезпечити тільки Commvault.

Служба підтримки
Виникли питання?