Безстрокові ліцензії в програмі Microsoft CSP

08.12.2020 Роздрукувати новину

Шановні партнери!

Microsoft спрощує процес ліцензування, розширюючи можливості ведення комерційної діяльності та надаючи більше переваг своїм партнерам.

Програма CSP є основним засобом для стимулювання продажів під керівництвом партнера. Microsoft продовжує впроваджувати нові можливості операційної ефективності в CSP, підвищуючи при цьому рівень довіри й прозорості, включаючи єдиний набір поновлюваних угод з клієнтами та партнерами, спрощену систему кошиків для покупок.

Починаючи з січня 2022 року Microsoft поширить безстрокові ліцензії на програмне забезпечення в каналі CSP.

Безстрокові ліцензії на програмне забезпечення — це ліцензії на локальні продукти Microsoft, такі як Office Pro Plus або SQL Server і багато інших, які ви купуєте безстроково. У програмі CSP постійні ліцензії на програмне забезпечення надаються лише за ліцензією (L-only) і не включає опцію додавання Software Assurance (SA). Ви можете продовжувати та купувати нові ліцензії на програмне забезпечення, Software Assurance та онлайн-сервіси через програму Open License до 31 грудня 2021 року. З 1 січня 2022 року комерційні клієнти не зможуть купувати нові або продовжувати ліцензії на програмне забезпечення або онлайн-сервіси через програму Microsoft Open License. Постійні ліцензії в каналі CSP поки доступні тільки для комерційного сегмента. Зараз у партнерів також збережеться можливість купувати ліцензії за допомогою програм — Open License, Open Value Subscription та інших, в залежності від бізнес-потреб клієнтів.

Впровадження безстрокових ліцензій на ПЗ в CSP дозволить беруть участь у програмі партнерам розширити портфель пропозицій і дасть можливість задовольняти більш широкий спектр потреб клієнтів. Крім того, нововведення прискорить перехід клієнтів в хмару і спростить для партнерів управління гібридними хмарними середовищами клієнтів.

Постійні ліцензії та передплати на серверові On-Premise будуть доступні всім партнерам, які працюють з MONT Cloud Distribution і мають доступ до MCD-порталу. Зверніть увагу, що у зв'язку з появою можливості продажу постійних ліцензій в каналі CSP, змінюється процес активації ПО на сайті вендора.

Ви можете звернутися до нас з питаннями по даній темі, відправивши запит на spetuhova@mont.com.

Служба підтримки
Виникли питання?