Windows 11 буде доступна з 5 жовтня 2021

15.09.2021 Роздрукувати новину

Майкрософт оголосив дату виходу нової ОС Windows 11 — це 5 жовтня 2021 року. З цього дня буде доступне безкоштовне оновлення до Windows 11 для відповідних вимог ПК з Windows 10 та будуть доступні для придбання нові комп'ютери з Windows 11.

Докладніше про ключові можливості нової системи:

Вище продуктивність співробітників

Проста і потужна взаємодія з користувачем допоможе співробітникам зосередитися на роботі і досягти кращих результатів. Оптимізований інтерфейс користувача допомагає «очистити канал» від усього зайвого та знизити когнітивне навантаження. Можливість закріплювати програми на екрані та персоналізовані віджети допомагають організувати роботу. Робочі процеси можна автоматизувати прямо з робочого столу.

Тісніша спільна робота

Нова операційна система включає інтеграцію з Microsoft Teams1 для ефективної спільної роботи. Зустрічі та загальний доступ до контенту стали простішими. Мікрофон вмикається та вимикається прямо на панелі завдань. Автоматичне розмиття фону та шумозаглушення допомагають повністю зосередитися на бесіді, не відволікаючись на сторонні фактори. Вони зможуть впевнено адаптуватися до нових функцій, знаючи, що їхні улюблені програми та інструменти керування з Windows 10 залишаться їм доступні завдяки службі Assure. Windows 11 також пропонує більше контролю над оновленнями та можливість запускати комп'ютери віддалено відповідно до політик компанії.

Безпека для всіх

Допоможіть захистити дані та доступ клієнтів з операційною системою, готовою до моделі «Нікому не довіряй». Потужні вбудовані засоби безпеки (включаючи системи апаратної ізоляції, шифрування та захисту від шкідливого ПЗ) надійно збережуть їх бізнес-дані та особисту інформацію. З легкістю захищайте посвідчення користувачів без паролів.

А що про Windows 10?

Не хвилюйтеся. Поки користувачі переходять на Windows 11, пристрої з Windows 10 продовжать отримувати оновлення та працювати продуктивно та безпечно.

Подробиці читайте на сайті вендора: Нова Windows 11 для бізнесу — Майкрософт (microsoft.com)

1 Ліцензія на бізнес-можливості Microsoft Teams купується окремо

Служба підтримки
Виникли питання?