Adobe

Меню

Метою програми Adobe Partner Connection для реселерів є визнання та винагорода реселерів винагорода реселерів за обсяг продажів, експертні знання, якість взаємодії з компанією Adobe, лояльність та цілеспрямованість у просуванні технологій та рішень Adobe своїм замовникам..

Чотири рівні участі у програмі дозволяють організувати співпрацю з компанією Adobe відповідно до можливостей вашої організації, областями її спеціалізації і пріоритетом для вас відносин з компанією Adobe. Чим вище рівень, тим більше зобов'язань та переваг.

  • Статус Registered. Початковий рівень участі у програмі. Проста реєстрація через Інтернет дозволяє отримати доступ до TLP і програмами для коробкових рішень.
     
  • Статус Certified. Для його отримання потрібно відправити он-лайн заявку на підвищення статусу та розмістити на сайті інформацію по продуктах Adobe. Цей рівень дозволяє отримати доступ до продажів CLP, партнерської консолі для продажів підписок VIP і спеціалізаціями.
     
  • Статус Gold Certified.Пов'язаний з досягненням цілей за обсягом продажів і іншими комерційними показниками. Компанії надається персональний менеджер Adobe по роботі з партнерами, а також забезпечується спільне планування продажів і маркетингу.
     
  • Статус Platinum Certified. Пов'язаний з досягненням цілей за обсягом продажів та за інші комерційні показники. Натомість надається можливість здобувати CLP безпосередньо у компанії Adobe та отримувати кошти на фінансування спільних маркетингових програм

На самому початку варто зареєструватися - вам буде надано статус Registered Partner, потім можна подавати заявку на підвищення статусу до рівня Certified або Gold Certified. Щоб подати заявку, натиснуть тут salesukraine@mont.com.

На цій сторінці є інформація, доступна тільки партнерам

Увійти як партнер Стати партнером
Служба підтримки
Виникли питання?