Microsoft

Меню

Способи придбання ліцензій Microsoft

У вересні 2020 року Microsoft оголосила про зміни у програмі Microsoft Open License, ввівши покупку безстрокових ліцензій на програмне забезпечення через новий комерційний сервіс. Якщо ви є малим або середнім клієнтом, тепер ви можете купувати ліцензії на програмне забезпечення у партнерів, які беруть участь у програмі Cloud Solution Provider. В результаті Microsoft припинить закупівлю за програмою Open License 31 грудня 2021 року. Якщо у вас мала або середня організація з невеликими або відсутніми ІТ-ресурсами, ми можемо надати експертні знання та послуги та створити унікальні рішення з використанням найновіших служб та пропозицій Microsoft.

Чому варто купувати партнера Cloud Solution Provider?

Купуючи ліцензії на програмне забезпечення у партнерів за програмою Cloud Solution Provider, ви просто здійснюєте покупки, які підтримують перехід у хмару, як і коли вам зручно.

Більш зручний канал

Замість купівлі безстрокових ліцензій на програмне забезпечення через програму Open License, нові покупки можна здійснювати через партнерів за програмою Cloud Solution Provider та за допомогою клієнтської угоди Microsoft. За допомогою клієнтської угоди Microsoft ваша угода про купівлю представляється, приймається та зберігається у повністю цифровому вигляді.

Що мені тепер робити, якщо я маю угоду Open License?

Ви можете продовжувати купувати ліцензії за програмою Open License до кінця року; однак, починаючи з 1 липня 2021 року, нові пропозиції не додаватимуться. З 1 січня 2022 року ви не зможете купувати нові або продовжувати ліцензії на програмне забезпечення або онлайн-послуги через програму Microsoft Open License, навіть якщо ваша угода ще активна.

Служба підтримки
Виникли питання?